Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Profesjonalizm, empatia, zaangażowanie, zrozumienie-za to dziękuje policjantom mieszkanka Wawra

Data publikacji 29.01.2021

Policjanci zawsze dokładają wszelkich starań, żeby osoby, które zgłaszają się z jakimkolwiek problemem przede wszystkim były bezpieczne, ale też miały poczucie, że funkcjonariusze zrobią wszystko co możliwe, by otrzymały profesjonalną, realną i skuteczną pomoc. Tym razem mieszkanka Wawra przekazała podziękowania dla st. post. Karoliny Kazimierczuk za „wnikliwe i serdeczne podejście..” oraz dla asp. Piotra Nalewajek za okazaną empatię i zrozumienie...”

Komendant Komisariatu Policji Warszawa Wawer, nadkom. Paweł Koliński otrzymał bardzo miłe podziękowania, które były szczerym wyrazem dostrzeżenia i docenienia dla zaangażowania podległych Mu policjantów.

Mieszkanka dzielnicy, która zgłosiła się do komisariatu w Wawrze chciała złożyć zawiadomienie o oszustwie. Sprawcami mieli być członkowie ekipy remontowej wykonującej usługi dekarskie. Zatrudnieni pracownicy rzekomo przeprowadzili prace naprawcze na dachu, jednak przy pierwszym deszczu okazało się, że dach nadal przecieka. Niestety nie było szans na jakąkolwiek reklamację, ponieważ nikt z firmy nigdy więcej nie odebrał już telefonu od pokrzywdzonej.

W sprawie zostało przyjęte od kobiety zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Aktualnie policjanci wydziału kryminalnego z komisariatu w Wawrze prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Czynności nie zostały jeszcze zakończone, ale zaangażowanie i profesjonalizm policjantów został przez pokrzywdzoną dostrzeżony. Kobieta przekazała na ręce komendanta podziękowania.

„...wyrazy uznania dla pracy st. post. Karoliny Kazimierczuk prowadzącej postępowanie (…) za wnikliwe i serdeczne podejście (…). Szczególne podziękowania należą się Panu asp. Piotrowi Nalewajek za okazaną (…) empatię i zrozumienie dla mojego podeszłego wieku przy sporządzaniu protokołu ze zdarzenia. Życzliwość i profesjonalizm, tych funkcjonariuszy zasługują na ogromny szacunek, w tych trudnych czasach.”

Takie podziękowania i takie słowa płynące z ust osób, które zgłaszają się do policjantów są najlepszym i najważniejszym dowodem na to, jak bardzo nasza służba jest potrzebna oraz że przynosi realne efekty.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony