Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tani „luksus” w prezencie na święta?

Data publikacji 22.12.2009

43 torebki, 16 portfeli, 38 czapek, 6 szalików, 16 pasków i 4 pary butów, oto, co zabezpieczyli na bazarze policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Cały asortyment opatrzony był zastrzeżonymi znakami towarowymi bardzo ekskluzywnych firm, potentatów mody światowej. Podróbki luksusowych, a tanich towarów nie będą miały już szansy stać się świątecznymi prezentami i nie trafią na rynek. Handlująca nimi obywatelka Ukrainy stanie przed sądem.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą uzyskali informację, że w pobliżu dworca PKS Stadion, na bazarze pewna obywatelka Ukrainy handluje towarami, które opatrzone są zastrzeżonymi znakami towarowymi bardzo znanych ekskluzywnych firm światowych produkujących markową, drogą odzież.

Funkcjonariusze szybko zlokalizowali stoisko obsługiwane przez wskazywana w informacji kobietę. Obywatelka Ukrainy część towaru miała rozłożone na stoliku, pozostałe rzeczy trzymała w wiacie stojącej tuż obok. Policjanci zabezpieczyli 43 torebki, 16 portfeli, 38 czapek, 6 szalików, 16 pasków i 4 pary butów. Cały asortyment opatrzony był zastrzeżonymi znakami towarowymi potentatów światowej mody. Były to jednak jedynie podróbki oryginałów. Nie trafią one już na rynek i nie staną się tanimi „luksusowymi” prezentami na święta.

Kobietę stróże prawa zatrzymali i przedstawili jej zarzut. Odpowie przed sądem za przestępstwo, którego się dopuściła.
 

Powrót na górę strony