Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przyszedł usunąć awarię, a odkrył plantację

Data publikacji 10.02.2010

Południowoprascy policjanci zlikwidowali nielegalną plantację marihuany na terenie Rembertowa. W mieszkaniu wynajmowanym prawdopodobnie przez obywatela Wietnamu odkryto 756 krzewów i sadzonek konopi indyjskich. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak w domu doszło do awarii wodociągowej. Policjanci sprawdzają teraz osoby, które mogły mieć związek z nielegalną uprawą. Kryminalni pracują nad zatrzymaniem osoby, która wynajmowała mieszkanie.

W jednym z domów w Rembertowie doszło do awarii wodociągowej. Zaalarmowany właściciel postanowił usunąć usterkę. Razem z hydraulikami wszedł do domu, aby sprawdzić źródło awarii. Jakież było jego zdziwienie, kiedy w środku zobaczył donice z roślinami.

W pomieszczeniach paliło się światło, były włączone grzejniki i chodziły wentylatory. Sprawą „dziwnej” zawartości odkrytej w mieszkaniu zajęli się południowoprascy dochodzeniowcy i kryminalni. Policjanci sprawdzili wszystkie pomieszczenia.

Okazało się, że dom wynajmował prawdopodobnie obywatel Wietnamu. Funkcjonariusze zabezpieczyli cała linię produkcyjną marihuany. Do policyjnego depozytu trafiło 756 krzewów i sadzonek konopi indyjskich. Sprawa jest rozwojowa. Funkcjonariusze namierzają mężczyznę, który wynajmował dom w Rembertowie.
 

Powrót na górę strony