Aktualności

Kryminalni zatrzymali podejrzanego o rozbój

Data publikacji 24.01.2023

Kryminalni zatrzymali 27-latka. Jak operacyjnie ustalili to on właśnie jest odpowiedzialny za rozbój na mężczyźnie wykonującym tatuaże. Pokrzywdzony przy okazji jednej z kolejnych wizyt klienta w swoim salonie najpierw usłyszał groźby, potem został pobity i okradziony, stracił maszynkę do robienia tatuaży wartą 3 tysiące złotych. Zatrzymany usłyszał zarzut rozboju, decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem.

Kilka tygodni temu do komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące rozboju. Pokrzywdzony zeznał, że klient, któremu już wcześniej kilkakrotnie wykonywał tatuaże, kiedy przyszedł po raz kolejny był agresywny, krzyczał, groził mu, aż końcu pobił i ukradł maszynkę, którą wykonywał wzory.

Sprawa trafiła do kryminalnych. Ci podjęli czynności operacyjne, zgromadzili informacje i kolejno je weryfikowali. W efekcie wytypowali podejrzanego 27-latka.
Mężczyzna wpadł w ręce policjantów kilka dni temu.

Krymnalni i dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili 27-latka do prokuratury, tam usłyszał zarzut rozboju, skierowano do sądu wniosek o zastosowanie tymczsowego aresztu, natomaist sąd objął podejrzanego policyjnym dozorem.
Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

 

podinsp. Janna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony