Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dokonał kradzieży, może też przywłaszczenia, posiadał narkotyki

Jednego dnia dopuścił się kradzieży w sklepie, został ukarany mandatem. Na drugi dzień, z samego rana do drzwi zapukali operacyjni z wydziału mienia. Tego się nie spodziewał. Dlatego też policjanci znaleźli i zabezpieczyli u 41-latka mefedron. Kwestią do wyjaśnienia pozostaje ewentualne przywłaszczenie przez mężczyznę telefonu z pomieszczenia ochrony w sklepie, w którym dokonał kradzieży.

Tego 41-latek na pewno się nie spodziewał.  Operacyjni zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu zadziałali błyskawicznie. Z samego rana zapukali do drzwi  41-latka. A było to dzień po tym, jak mężczyzna został ujęty przez ochronę sklepu na kradzieży i ukarany mandatem przez policjantów.

Jak ustalili operacyjnie z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu istniało podejrzenie, że  po zakończonych czynnościach związanych z postępowaniem mandatowym, kiedy 41-latek opuszczał pomieszczenie ochrony sklepu, mógł zabrać stamtąd telefon należący do pracownika.

Policjanci w mieszkaniu 41-latka znaleźli i zabezpieczyli mefedron, zatrzymali mężczyznę.

Na ten moment, na podatnie zgromadzonych dowodów,  usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Do wyjaśnienia pozostaje jeszcze kwestia jego związku z przywłaszczeniem telefonu. 

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony