Aktualności

Debatowaliśmy z mieszkańcami Przyczółka Grochowskiego

Data publikacji 15.11.2023

Wczoraj odbyła się inicjująca debata społeczna na terenie osiedla Przyczółek Grochowski. Przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej, oraz Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa spotkali się z mieszkańcami i rozmawiali na temat bieżących spraw i problemów. Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność, aktywność i cenny głos w kwestiach związanych z lokalną społecznością.

Bezpieczeństwo to dla Policji oraz współpracujących z nami instytucji sprawa priorytetowa. Każdy może mieć na nie wpływ.

Spotkania z mieszkańcami niewątpliwie służą wymianie informacji na temat bieżących problemów, a przede wszystkim dają możliwość znalezienia wspólnych rozwiązań. Dlatego właśnie organizujemy debaty społeczne.

Wczoraj na Przyczółku Grochowskim policjanci, strażnicy miejscy i kierownik delegatury Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa rozmawiali z mieszkańcami i omawiali zgłaszane problemy oraz przekazywali istotne treści edukacyjne. Przybyli na debatę mieszkańcy mogli też osobiście porozmawiać ze swoimi dzielnicowymi i rejonowymi.

Dziękujemy za przybycie i wspólną rozmowę. Zapewniamy, że każdego dnia dbamy o Państwa bezpieczeństwo.

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony