Aktualności

O bezpieczeństwie w wyjatkowej wielkanocnej atmosferze

Data publikacji 29.03.2024

Święta Wielkanocne tuż-tuż. To wyjątkowy, radosny czas, szczególnie dla najmłodszych. Rodzinne spotkania, wspólne zabawy, atrakcje związane z prezentami od Zająca, czy obchodami Śmigusa Dyngusa. Nie wolno jednak zapomnieć o bezpieczeństwie. I o tym właśnie w świątecznej już atmosferze przypominała dzielnicowa z Rembertowa wspólnie z przedstawicielami Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa na spotkaniach z uczniami szkół podstawowych.

Dzielnicowa Komisariatu Policji Warszawa Rembertów z przedstawicielami Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa zorganizowała świąteczne zajęcia z profilaktyki bezpieczeństwa dla uczniów szkół podstawowych w Rembertowie.

Podjęte działania miały na celu przypomnienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa, które mogą okazać się niezbędne podczas Wielkanocy, zagwarantują spokój radość świętowania.

W trakcie zajęć edukacyjnych ogromną atrakcją okazały się  obecne na sali żywe zwierzęta -królik, kury i kurczaki, które symbolizowały tradycje wielkanocne oraz pozwoliły na połączenie zabawy z nauką.

Na zakończenie spotkań dzieci otrzymały słodkie prezenty od policyjnego Wielkanocnego Zająca.

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

 

 

Powrót na górę strony