Aktualności

400 gramów marihuany w szafie na ubrania

Kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową zaraz po otrzymaniu i potwierdzeniu informacji operacyjnej zrealizowali sprawę. Zatrzymali 47-latka i zabezpieczyli 400 gramów marihuany ukrytej w szafie w przedpokoju. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego cały czas pozyskują informacje na temat osób związanych z przestępczością narkotykową, zatrzymują podejrzanych i zabezpieczają środki odurzające.

Tym razem potwierdzili, że w jednym z mieszkań na terenie Grochowa 47-latek może aktualnie posiadać większą  ilość marihuany.

Policjanci dokładnie wszystko sprawdzili i pojawili się pod wskazanym adresem. Zastali interesującego ich mężczyznę. Ten zapytany o narkotyki przyznał w zasadzie od razu, że owszem ma i trzyma je w szafie ubraniowej w przedpokoju. To tam kryminalni znaleźli zgrzaną folię wypełnioną suszem  oraz pojemniki z marihuaną. 47-latek został natychmiast zatrzymany, a jego narkotyki zabezpieczone. Po zważeniu okazało się, że było to 400 gramów marihuany.

Śledczy z dochodzeniówki na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony