Aktualności

Policjanci na ,,WEMBLEY 2024”

Data publikacji 06.06.2024

Na boisku ,,Wembley” przy ulicy Działyńczyków w Rembertowie odbył się piknik rodzinny, w którym udział wzięła rembertowska Policja. W wydarzeniu na wspólnie zorganizowanym stoisku promocyjnym wraz z policjantami z tutejszego komisariatu pojawili się też funkcjonariusze SPKP KSP. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, konkursów, zabaw i nagród.

Policjanci z komisariatu w Rembertowie podczas pikniku rodzinnego  na stadionie „Wembley” nie tylko dbali o porządek i bezpieczeństwo uczestników, ale także przygotowali stoisko promocyjne, służyli swoją fachową wiedzą, organizowali zabawy edukacyjne i konkursy  dla dzieci i młodzieży.

Dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami SPKP KSP prezentowali radiowozy, sprzęt i wyposażenie używane przez policjantów w codziennej służbie. Nie zabrakło też atrakcji i konkursów dla dzieci. Uczestnikom udostępniono ulotki informacyjne i inne materiały edukacyjne. Zainteresowanym  zaprezentowano  wymogi, jakie musi spełnić kandydat na policjanta oraz omówiono jak wygląda proces rekrutacji.

Uśmiechy na twarzach zadowolonych uczestników pikniku były najwyższą formą nagrody za zaangażowanie policjantów.

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak/D.K

 

Powrót na górę strony