Aktualności

Może wy zostaniecie policjantami?-spotkanie z liecalistami

Data publikacji 10.06.2024

Dzielenie się doświadczeniem zawodowym, opowiadanie o tajnikach służby, możliwościach jakie daje wstąpienie w szeregi Policji, a także o wymaganiach, jakie należy spełnić, by móc zostać funkcjonariuszem Policji rozmawiały policjantki zajmujące się profilaktyką społeczną podczas jednego z ostatnich spotkań z licealistami w Szkole Realnej w Wawrze.

Dla młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem dalszej życiowej, a dokładniej zawodowej, drogi rozmowa z przedstawicielami konkretnych profesji może okazać sie bardzo pomocne.

Policjantki zajmujące się profilaktyką społeczną chętnie uczestniczą w spotkaniach z młodzieżą, z którą dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ostatnio gościły w Szkole Realnej w Wawrze.

Poza przekazaniem informacji dotyczących wymagań oraz procesu rekrutacji funkcjonariuszki zaprezentowały możliwości, jakie daje służba w Policji, wskazały jakie są ścieżki rozwoju zawodowego,  a co najcenniejsze, dzieliły się własnym wieloletnim już doświadczeniem, swoją historią, odpowiadały na pytania licealistów.

Na zainteresowanych uczniów czekały foldery i informatory.

Dołączcie do nas!

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony