Spotkaliśmy się z mieszkańcami Saskiej Kępy
I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, mł. insp. Piotr Jabłoński oraz Naczelnik Wydziału Prewencji, kom. Piotr Komar wspólnie z profilaktyczkami i dzielnicowymi wzięli aktywny udział w spotkaniu z mieszkańcami Saskiej Kępy, na które zapraszał Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, Tomasz Kucharski.
Na spotkaniu zorganizowanym przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, Tomasza Kucharskiego dla mieszkańców Saskiej Kępy można było pozyskać informacje, otrzymać wskazówki dotyczące konkretnych spraw i problemów.
Wśród zaproszonych gości, obok Straży Miejskiej i delegatury SCB, byli też przedstawiciele Policji.
I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, mł. insp. Piotr Jabłoński oraz Naczelnik Wydziału Prewencji, kom. Piotr Komar odpowiadali na pytania licznie przybyłych osób. Dzielnicowi z kolei wysłuchali sugestii przekazanych przez mieszkańców i zagadnień, które są dla nich ważne, problemów, do rozwiązania których potrzebują pomocy.
Poczucie bezpieczeństwa to jeden z głównych czynników wpływających na jakość życia mieszkańców. Współdziałanie społeczeństwa z samorządem oraz Policją jest z pewnością bardzo ważne.
Taka wymiana informacji niewątpliwie wpłynie pozytywnie na poziom bezpieczeństwa w dzielnicy.
podinsp. Joanna Węgrzyniak