Spotkaliśmy się na debacie społecznej ewaluacyjnej w Wawrze
W Wawerskim Centrum Kultury przy ul. Żegańskiej odbyła się ewaluacyjna debata społeczna. Mieszkańcy spotkali się z przedstawicielami Policji, Straży Miejskiej i Delegatury Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa w dzielnicy Wawer, by porozmawiać o zastosowanych rozwiązaniach zgłaszanych w roku ubiegłym problemów.
Poczucie bezpieczeństwa to bardzo ważny element bezpośrednio wpływający na jakość życia obywateli.
Mieszkańcy Wawra w rok po debacie inicjującej, na której wskazywali problemy i zagadnienia wymagające rozwiązania, mieli okazję posłuchać, co w tym zakresie zostało poczynione, co i jak się zmieniło i jak aktualnie wygląda sytuacja.
Policjanci, strażnicy miejscy, a także przedstawiciele Delegatury Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa w dzielnicy Wawer relacjonowali realizowane zadania i wdrożone rozwiązania. Na sali obecni byli też dzielnicowi, z którymi jak zawsze przybyli mieszkańcy mogli indywidualnie porozmawiać.
Policjanci są otwarci na współpracę ze wszystkimi podmiotami we wspólnej sprawie, jaką jest poprawa bezpieczeństwa na terenie dzielnicy.
Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za przybycie i zainteresowanie zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem.
podinsp. Joanna Węgrzyniak