Aktualności

Dziękujemy za wspólne lata w KRP Warszawa VII

Data publikacji 15.05.2026

Wczoraj, podczas uroczystej zbiórki, dziękowaliśmy za lata wspólnej służby w KRP Warszawa VII Zastępcy Naczelnika Wydziału Organizacji Służby, podkom. Adamowi Krawczykowi. Nie obyło się bez wzruszeń. Podkomisarz Krawczyk dalszą służbę będzie pełnił w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Adasiu, dziękujemy za wszystko, za każdą służbę, zabezpieczenie, spotkanie, żart, uśmiech i za wieczną pogodę ducha. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów i satysfakcji.

Podkomisarz Adam Krawczyk do KRP Warszawa VII trafił we wrześniu 2014 roku. Pierwsze lata spędził w komisariacie w Wawrze. Następnie był dyżurnym w komendzie rejonowej. A w roku 2022 awansował na Zastępcę Naczelnika Wydziału Organizacji Służby.

Mnóstwo było wspomnień, anegdot, były wzruszenia i już pierwsze przejawy tęsknoty. Przyszedł jednak czas na zmiany, na awans. Rozpoczyna się kolejny etap w rozwoju  kariery zawodowej podkomisarza Krawczyka. Dalszą służbę będzie kontynuował w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Adasiu, dziękujemy za te nasze lata, za każde wspólne doświadczenie, spotkanie, rozmowę, za żarty, uśmiechy, anegdoty, za wspólne zmagania, życzliwość i Twój absolutny profesjonalizm. Serdecznie gratulujemy, życzymy mnóstwa sukcesów i ogromu satysfakcji na dalszej zawodowej drodze.

Bądź zawsze uśmiechnięty i pełen optymizmu. Nie zapomnij o nas, my nie zapomnimy na pewno i będziemy tęsknić!

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony