Aktualności

Razem dla bezpieczeństwa-wspólne patrole dzielnicowych i strażników miejskich

Data publikacji 02.06.2026

Dzielnicowi z naszej komendy, w ramach współpracy z innymi służbami stojącymi na straży bezpieczeństwa, zaplanowali i przeprowadzili wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej działania prewencyjne. Czynności te zostały podjęte w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Policjanci i strażnicy kontrolowali miejsca, gdzie rodziny z dziećmi czy osoby starsze mają szanse i chcą odpocząć oraz spędzić wolny czas, a mogą spotkać się z zakłóceniami porządku i spokoju publicznego.

Wspólne patrole i działania prewencyjne to realna odpowiedź na chęć zapewnienia spokoju i porządku publicznego. Policjanci dbają o mieszkańców i dokładają wszelkich starań, by ci czuli się bezpiecznie oraz bez żadnych utrudnień mogli korzystali z miejsc służących do odpoczynku i rekreacji.

Dzielnicowi wspólnie ze strażnikami miejskimi podjęli wzmożone kontrole parków i skwerów, które szczególnie gdy pogoda dopisuje są chętnie odwiedzane przez sporą liczbę ludzi.

W najbliższym czasie działania będą sukcesywnie ponawiane. 

A wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i dla dobra mieszkańców.  

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak

 

Powrót na górę strony