Aktualności

Piknikowo z Policją-bezpiecznie i edukacyjnie

Data publikacji 17.06.2026

Policjanci gościli na pikniku mieszkańców osiedla „Ostrobramska”. Profilaktyczki i dzielnicowi wspólnie z przedstawicielami delegatury Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa prezentowali sprzęt służbowy, edukowali całe rodziny w zakresie bezpieczeństwa, rozdawali ulotki oraz służyli zainteresowanym pomocą i radą.

Na osiedlu „Ostrobramska” odbył się sąsiedzki, rodzinny piknik, na którym pojawili się również policjanci i pracownicy południowopraskiej delegatury SCB.

Profilaktyczki wspólnie z dzielnicowymi  bardzo chętnie opowiadali o swojej służbie, prezentowali wyposażenie, elementy umundurowania, radiowóz. Wiele czasu poświęcili również na udzielanie odpowiedzi na pytania osób zainteresowanych różnymi zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa. Dzieci mogły uczestniczyć w ciekawych zajęciach, pogadankach i obejrzeć na tablecie filmiki edukacyjne.

Policjanci z pełnym zaangażowaniem edukowali całe rodziny.

 

podinsp. Joanna Węgrzyniak
 

 

Powrót na górę strony