Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkubent przeciwko konkubinie

Data publikacji 30.10.2013

Policjanci z wywiadu zatrzymali 28-letniego Andrzeja S. Mężczyzna miał promil alkoholu we krwi. Z relacji jego konkubiny wynika, że od kilku miesięcy znęcał się nad nią zarówno psychicznie jak i fizycznie, a także groził jej pozbawieniem życia. Niedawno się wyprowadził, nadal jednak ją nachodzi i prześladuje, kiedy nie zostaje wpuszczony do mieszkania, wchodzi oknem...Teraz odpowie za popełnione przestępstwa.

Było kilkanaście minut po 16.00, kiedy to wywiadowcy zostali skierowani na interwencję na ulicę Mińską. Pomocy wzywała kobieta.

Na miejscu funkcjonariusze w rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że jej konkubent, z którym niedawno się rozstała, wciąż ją nachodzi i niepokoi. Gdyby i tego było mało, mężczyzna od około 5 miesięcy znęca się nad nią psychicznie i fizycznie, a także grozi pobiciem, a nawet pozbawieniem życia. Zawiadamiająca obawiała się, że 28-letni Andrzej S. może swoje pogróżki zrealizować.

Kobieta twierdziła, że konkubent bardzo często wszczynał awantury, podczas których bił ją, szarpał, popychał , a także wyzywał i ubliżał jej. Ostatnio wdarł się do mieszkania przez otwarte okno, zabrał zawiadamiającej klucze, szarpiąc się z nią pokaleczył jej ręce.

Podczas rozmowy policjantów z pokrzywdzoną w lokalu pojawił się 28-letni Andrzej S. Wyjaśnił funkcjonariuszom , że przyszedł jedynie po swoje rzeczy. Stróże prawa zatrzymali mężczyznę. Miał ponad promil alkoholu we krwi.


Dziś zajmą się nim policjanci z dochodzeniówki. Po zgromadzeniu wszystkich materiałów przedstawią 28-latkowi  zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad konkubiną.

 

jw
 

Powrót na górę strony