Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kilka kradzieży w kilka dni

Data publikacji 31.03.2020

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież. 33-latek na przestrzeni ostatnich dni najprawdopodobniej kilkakrotnie wynosił ze sklepów jednej sieci towary, za które nie płacił. Łączna wartość start to prawie 2 tysiące złotych. W wydziale do walki z przestęczością przeciwko mieniu usłyszy zarzuty.

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem kradzieży sklepowej. Pracownicy ochrony ujęli mężczyznę, który przekroczył linię kas z elektronarzędziami, za które nie zapłacił.

W rozmowie ze zgłaszającymi funkcjonariusze ustalili, że 33-latek w ostatnich dniach najprawdopodobniej kilkakrotnie dopuszczał się kradzieży nie tylko w tym sklepie, ale również w innych placówkach tej sieci marketów. Łączna suma powstałych start to prawie 2 tysiące złotych. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, trafił do policyjnej celi.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, zabezpieczyli materiał dowodowy Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przedstawią 33-latkowi zarzuty. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/rr

Powrót na górę strony