Kierownictwo

I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII

podinspektor Wojciech Zozula

Podinspektor Wojciech Zozula urodził się w 1975 roku w Białej Podlaskiej. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2002 roku. Od początku związany był z Komendą Rejonową Policji Warszawa I, a w niej z pionem kryminalnym. Pełnił tam kolejno zdobywane funkcje kierownicze, Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, a w 2012 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa I. W latach 2014-2017 był Zastępcą Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. W 2017 roku powrócił do KRP Warszawa I na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego i Techniki Kryminalistycznej.

Od 1 listopada 2018 rozpoczyna służbę w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VII, gdzie pełni funkcję Zastępcy Komendanta Rejonowego. Od 1.04.2020 pełni obowiązki I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Wraszawa VII, 10 września 2020 roku zatwierdzony na stanowisku I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII

Podinsp. Wojciech Zozula jest żonaty, ma dwoje dzieci, interesuje się sportem i dobrym filmem.

Powrót na górę strony